FA Vase

England

Matches

Day Home team Score/Time Away team  
Saturday 05/12/2020
16:00
Guisborough Town - Liversedge
Saturday 05/12/2020
16:00
Hebburn Town - North Shields
Saturday 05/12/2020
16:00
New Mills - Congleton Town
Saturday 05/12/2020
16:00
Holker Old Boys - Vauxhall Motors
Saturday 05/12/2020
16:00
Consett - Maltby Main
Saturday 05/12/2020
16:00
Jarrow FC - Warrington Rylands
Saturday 05/12/2020
16:00
Longridge Town - Penistone Church
Saturday 05/12/2020
16:00
1874 Northwich - West Auckland Town
Saturday 05/12/2020
16:00
Radford - Bewdley Town
Saturday 05/12/2020
16:00
Long Eaton United - Stone Old Alleynians
Saturday 05/12/2020
16:00
Atherstone Town - Malvern Town
Saturday 05/12/2020
16:00
Lutterworth Town - Westfields
Saturday 05/12/2020
16:00
Dudley Sports - Coventry Sphinx
Saturday 05/12/2020
16:00
Hanley Town - Loughborough University
Saturday 05/12/2020
16:00
Walsall Wood - AFC Bridgnorth
Saturday 05/12/2020
16:00
Stourport Swifts - Grimsby Borough
Saturday 05/12/2020
16:00
Shepshed Dynamo - Worcester City
Saturday 05/12/2020
16:00
Boldmere St. Michaels - Newark Flowserve
Saturday 05/12/2020
16:00
Sporting Khalsa - Aylestone Park
Saturday 05/12/2020
16:00
Ilford - Colney Heath
Saturday 05/12/2020
16:00
Norwich United - Burton Park Wanderers
Saturday 05/12/2020
16:00
Wroxham - Milton Keynes Irish
Saturday 05/12/2020
16:00
Mulbarton Wanderers - Cogenhoe United
Saturday 05/12/2020
16:00
Gorleston - Kirkley & Pakefield
Saturday 05/12/2020
16:00
Fakenham Town - Hashtag United
Saturday 05/12/2020
16:00
Wellingborough Town - Woodbridge Town
Saturday 05/12/2020
16:00
Stowmarket Town - Eynesbury Rovers
Saturday 05/12/2020
16:00
Stanway Rovers - Ampthill Town
Saturday 05/12/2020
16:00
Norwich CBS - May & Baker Eastbrook
Saturday 05/12/2020
16:00
Hadley - Raynes Park Vale
Saturday 05/12/2020
16:00
North Greenford United - Walsham Le Willows
Saturday 05/12/2020
16:00
Hanworth Villa - Corinthian
Saturday 05/12/2020
16:00
Newhaven - Binfield
Saturday 05/12/2020
16:00
Saltdean United - Deal Town
Saturday 05/12/2020
16:00
Horley Town - Chatham Town
Saturday 05/12/2020
16:00
Steyning Town - Walton & Hersham
Saturday 05/12/2020
16:00
Littlehampton Town - Sheppey United
Saturday 05/12/2020
16:00
Glebe - Kennington
Saturday 05/12/2020
16:00
Uckfield Town - Guildford City
Saturday 05/12/2020
16:00
Plymouth Parkway - Newton Abbot Spurs
Saturday 05/12/2020
16:00
Christchurch - Cribbs
Saturday 05/12/2020
16:00
Bradford Town - Brimscombe & Thrupp
Saturday 05/12/2020
16:00
Wells City - Buckland Athletic
Saturday 05/12/2020
16:00
Bridgwater Town - Royal Wootton
Saturday 05/12/2020
16:00
Clapton - Hamworthy United
Saturday 05/12/2020
16:00
Falmouth Town - Bishop's Cleeve
Saturday 05/12/2020
16:00
Clevedon Town - Bitton
Saturday 05/12/2020
16:00
Mildenhall Town - Leighton Town
Saturday 05/12/2020
16:00
Cobham - Risborough Rangers
Saturday 05/12/2020
16:00
North Ferriby United - Lower Breck
Saturday 05/12/2020
16:00
New Milton Town - Longlevens
Saturday 05/12/2020
16:00
Coventry United - Abbey Hulton United
Sunday 06/12/2020
16:00
Sutton Common Rovers - Southall
Saturday 12/12/2020
16:00
Stockton Town - Charnock Richard / Ashington AFC
Saturday 12/12/2020
16:00
Sunderland Ryhope CW - Abbey Hey / Hemsworth MW
Saturday 12/12/2020
16:00
Barnton / Bacup Borough - Seaham Red Star
Saturday 12/12/2020
16:00
Hallam / AFC Blackpool - Shildon AFC
Saturday 12/12/2020
16:00
Anstey Nomads / Leicester Nirvana - Rainworth Miners Welfare
Saturday 12/12/2020
16:00
Lancing - Worthing United / Edgware Town
Saturday 12/12/2020
16:00
Stanway Rovers / AFC Hayes - Flackwell Heath
Saturday 12/12/2020
16:00
United Services - Brockenhurst / Street
Saturday 12/12/2020
16:00
Millbrook / Sherborne Town - Bashley
Saturday 12/12/2020
16:00
Helston Athletic - Fareham Town / Roman Glass St George
Saturday 12/12/2020
16:00
Tavistock - Cheddar / Ashton & Backwell United

Tables

# Team MP D P
1 10 +12 21
2 10 +5 21
3 10 +12 19
4 10 +5 18
5 10 +6 17
18+ GambleAware