Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Wednesday | ||||
FT
|
Lokomotiv Plovdiv | 1 - 2 | Ludogorets | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Wednesday | ||||
FT
|
Septemvri Simitli | 1 - 4 | Ludogorets | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Lovech | 0 - 1 | Lokomotiv Plovdiv | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Wednesday | ||||
FT
|
Botev Plovdiv | 0 - 3 | Ludogorets | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Lovech | 2 - 0 | Minyor Pernik | View events |
Thursday | ||||
FT
|
Lokomotiv Plovdiv | 2 - 1 | Levski Sofia | View events |
Thursday | ||||
FT
|
Septemvri Simitli | 2 - 1 | CSKA Sofia | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Saturday | ||||
FT
|
Etar 1924 | 0 - 3 | Levski Sofia | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Septemvri Simitli | 3 - 0 | Slivnishki geroy | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Tundzha Yambol | 0 - 3 | Minyor Pernik | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Dobrudzha 1919 | 0 - 4 | Lokomotiv Plovdiv | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Ludogorets | 5 - 1 | Svetkavitsa 1922 | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Spartak 19 Pleven | 0 - 3 | CSKA Sofia | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Lovech | 5 - 0 | Kaliakra 1923 | View events |
Sunday | ||||
FT
|
Botev Plovdiv | 2 - 1 | PSFK Chernomorets Burgas | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Wednesday | ||||
FT
|
Parva atomna | 2 - 2 | Septemvri Simitli | |
Wednesday | ||||
FT
|
Chavdar Etropole | 0 - 2 | Lokomotiv Plovdiv | |
Wednesday | ||||
FT
|
Slavia Sofia | 0 - 1 | CSKA Sofia | |
Wednesday | ||||
FT
|
Tundzha Yambol | 0 - 0 | Montana | |
Wednesday | ||||
FT
|
Dobrudzha 1919 | 1 - 0 | Nesebar | |
Wednesday | ||||
FT
|
Pirin Gotse Delchev | 1 - 3 | PSFK Chernomorets Burgas | |
Wednesday | ||||
FT
|
Botev Plovdiv | 1 - 0 | Botev Vratsa | |
Wednesday | ||||
FT
|
Sportist Svoge | 0 - 5 | Lovech | |
Wednesday | ||||
FT
|
Kaliakra 1923 | 1 - 1 | Lokomotiv Sofia | |
Wednesday | ||||
FT
|
Minyor Pernik | 1 - 1 | Cherno more | |
Wednesday | ||||
FT
|
Spartak 19 Pleven | 4 - 1 | Lyubimets 2000 | |
Wednesday | ||||
FT
|
Bansko | 0 - 1 | Levski Sofia | |
Wednesday | ||||
FT
|
Vidima-Rakovski | 1 - 1 | Svetkavitsa 1922 | |
Wednesday | ||||
FT
|
Beroe | 0 - 1 | Ludogorets | |
Thursday | ||||
FT
|
Etar 1924 | 2 - 0 | Neftohimik | |
Thursday | ||||
FT
|
Vereya | 1 - 4 | Slivnishki geroy |